רחובות דיגיטל

רחובות דיגיטל

בתי קפה ברחובות

מחפשים בית קפה ברחובות? בעמוד זה תמצאו בתי קפה כשרים ומומלצים ברחובות.

אין כאן עדיין תוכן

כתבות על בית קפה ברחובות

בתי קפה ברחובות
בתי קפה ברחובות
בית קפה ברחובות
בתי קפה מומלצים ברחובות
בתי קפה מומלצים ברחובות

לכל הכתבות בנושא בתי קפה >>

מחירי בתי קפה ברחובות

  • נס קפה 17 - 11 ₪
  • אספרסו 15 - 8 ₪
  • ארוחת בוקר 65 - 40 ₪
  • קפה ומאפה 25 - 15 ₪
  • כריך חביתה 65 - 40 ₪
  • סלט חלומי 60 - 35 ₪
  • טוסט 45 - 35 ₪

למחירון בתי קפה המלא >>

מידע על בתי קפה ברחובות

בתי קפה ברחובות

אוהבים לשבת בבתי קפה, לצאת לדייטים או להתפנק בארוחת בוקר טובה?  ואולי בא לכם קצת לשבור שגרה ולעבוד מהבית קפה השכונתי? ריכזנו עבורכם את כל בתי קפה המומלצים של רחובות.

בתי קפה מומלצים ברחובות

בית קפה ברחובות שמכבד את עצמו צריך להיות נקי ומסודר, ושהשרות בו יהיה יוצא מן הכלל, בית קפה מומלץ ברחובות לא חייב להגיש רק משקאות חמים וקפה. ישנם המון בתי קפה בנתיבות שמגישים ארוחות בוקר טעימות במיוחד לצד שתייה חמה/קרה. כל אלו מצביעים על בית קפה איכותי ומומלץ שכיף לשהות בו וחויית הלקוח היא ברמה גבוהה.

כמה עולה ישיבה בבית קפה ברחובות?

כיום עם כל כך הרבה בתי קפה בעיר רחובות שרק גדלה ומתפתחת, נפתחים עוד ועוד בתי קפה ברחובות.. לכן המחיר משתנה ממסעדה מבית קפה לבית קפה, לדוגמא: אם נישב בבית קפה עלות קפה הפוך סטנדרטי יעלה בין 8 ל 15 ₪. ואילו בבית קפה בוטיק קפה מסוג זה יעלה בין 10 ל 17 ₪ באופן כללי מחירי בתי קפה ברחובות לא יקרים כל כך, ולא נקרע הכיס כשאתה יוצא לשבת עם משפחה או חברים בבית קפה. לסיכום המחיר משתנה בסוג האוכל שאותו אתם מזמינים מבית קפה לבית קפה.

בית קפה ברחובות

לכל בית קפה באינדקס העסקים של רחובות דיגיטל הקמנו עמוד עסקי עם תיאור בית קפה, שעות פתיחה, טלפון של הבית קפה, דפים חברתיים מקושרים, דרכי הגעה ועוד.. באמצעות כפתור הטלפון בעמוד העסק ניתן להתקשר לבית קפה ולהזמין את המנה הרצויה שבחרנו, לבצע משלוח או טייק אוואי. בנוסף ניתן להתקשר ולברר אודות מנות ההגשה, תפריטים, כשרות המקום, ועלות של מנות פתיחה ומנות עסקיות.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים