רחובות דיגיטל

רחובות דיגיטל

חנויות סלולר ברחובות

מחפשים חנות סלולר ברחובות? בעמוד הזה תמצאו חנויות סלולר וטלפונים ברחובות.

אין כאן תוכן עדיין

כתבות על חנויות סלולר ברחובות

חנויות סלולר ברחובות
חנויות סלולר ברחובות
חנות טלפונים זולה ברחובות
חנות טלפונים זולה ברחובות
מעבדת סלולר ברחובות
מעבדת סלולר ברחובות

לכל הכתבות בנושא חנויות סלולר ברחובות >>

מחירי חנויות סלולר ברחובות

  • כיסוי סיליקום לסמארטפון 50 - 100 ₪
  • טלפון סלולארי כשר 70 - 200 ₪
  • סמסונג גלאקסי 200 - 5500 ₪
  • אייפון אפל 3000 - 8500 ₪

למחירון המלא בנושא חנויות סלולר >>

מידע על חנויות סלולר ברחובות

מחפשים מכשיר סלולר ברחובות ?

חנויות סלולר הן הכתובת הנכונה, והן מציעות לא רק מכשירים, אלא גם אביזרים שונים, כמו גאדג'טים, ושירותים שונים, שכוללים גם תיקון מכשירים.

חנויות סלולר מומלצות ברחובות

אם אתם ברחובות ומחפשים נייד חדש, סמארטפון או מכשיר סלולר פשוט, או אפילו אביזר כלשהו למכשיר כזה, כדאי שתיכנסו לחנות סלולר ברחובות, כיון שרוב הסיכויים ששם תמצאו את מה שאתם מחפשים. חנויות אלה מציעות סמארטפונים מסוגים שונים, במגוון מחירים ומשל יצרנים שונים וכן טאבלטים בגדלים שונים. בכל מקרה, מומלץ לבדוק לא רק את שם היצרן והדגם של המכשיר, אלא גם מי מייבא אותו לארץ, מי מעניק לו אחריות ובאיזו מעבדה; דברים שכל חנות סלולר ברחובות תאמר לכם.

לצד מכשירים חכמים, חנויות סלולר ברחובות מציעות ומוכרות לרוב גם מכשירים פשוטים – בהרבה המקרים מכשירים כשרים או ניידים לקשישים – במחירים נוחים, עד כמה מאות שקלים בלבד. למחירון המלא היכנסו.

חנויות סלולר ברחובות

נוסף על מכשירים ניידים, שאינם בהכרח מכשירי סלולר כולל טאבלטים בחנויות אלה מוכרים גם חבילות תקשורת של מפעילים שונים. ברוב המקרים יהיה זה מפעיל אחד או שניים, לכל היותר, שהחנות תייצג. מעבר לחבילות ומנויים לצד אלה, בתחום השירותים, תוכלו למצוא מעבדת סלולר לשם תיקון מכשירים סלולריים ברמות שונות ומשל יצרנים שונים.

מוצרים נלווים יכולים להיות אביזרים מסוגים שונים – סוללות הטענה וגיבוי, כרטיסי זיכרון, כבלים ועוד.רוב חנויות הסלולר בנתיבות פועלות ופתוחות בשעות העסקים המקובלות: חנויות בעיר יהיו פתוחות לרוב עד 20:00 בערב.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים