רחובות דיגיטל

רחובות דיגיטל

יועצי משכנתאות ברחובות

מחפשים יועץ משכנתאות מקצועי, לקבל הצעת משכנתא טובה, ולקחת את ההחלטה הנכונה, בעמוד זה תוכלו למצוא מגוון יועצי משכנתא מומלצים ברחובות.

בית הנחל
עמוס סופר

בית הנחל

ייעוץ משכנתאות, ליווי והכוונה בכל תהליכי המשכנתאות, גיוס הון ופתרונות מימון למגזר הפרטי והעסקי. לקיחת משכנתא הינה אבן דרך משמעותית בפרוייקט חייכם בדרך להשגת נכס. אנחנו כאן כדי שתוכלו לקבל החלטות נכונות לאורך כל הדרך.

עמוס סופר

משרדינו מתמחה ביעוץ משכנתא ומימון נדל"ן. ובמציאת פתרונות מימון למסורבי בנקים בהתאם לצרכי הלקוח. אנחנו נעמוד בשבילכם בכל שלבי העסקה מול כל הגורמים הרלוואנטים - בנקים, עורכי הדין,שמאים, וגופים ממשלתיים.

יצחק שגיא זוזוט

העסק נותן שירות פיננסי על ידי ייעוץ לקבלת משכנתא חדשה או מחזור משכנתא, הלוואה לכל מטרה, כמו כן מתמחים במתן פתרונות למסורבי משכנתאות ובנקים.

רוצה לפרסם את העסק שלך ? לפרטים >

כתבות על יועצי משכנתאות ברחובות

יועצי משכנתאות ברחובות
יועצי משכנתאות ברחובות
איך נבחר יועץ משכנתא מקצועי ברחובות?
איך נבחר יועץ משכנתא מקצועי ברחובות?
לקיחת משכנתא ברחובות - כל מה שרציתם לדעת
לקיחת משכנתא - כל מה שרציתם לדעת

לכל הכתבות בנושא יועצי משכנתאות >>

מחירי יועצי משכנתאות ברחובות

  • פגישת ייעוץ ראשונית 100 - ₪200
  • שעת ייעוץ של יועץ משכנתאות 250 - ₪500
  • עלות משוערת לבניית משכנתא 4000 - ₪5500

למחירון המלא בנושא יועצי משכנתא >>

מידע על יועצי משכנתאות ברחובות

מתי ניוועץ עם יועץ משכנתאות ברחובות

אנשי מקצוע מתחום ייעוץ משכנתאות נותנים מענה בכל הקשור לייעוץ בנושא לקיחת משכנתא, החזרי משכנתא, סוגי מסלולי משכנתא ועוד.. השירות שמבצעים יועצי משכנתאות הינו ליווי מקצועי כל הדרך עד ללקיחת מסלול המשכנתא הטוב ביותר עבור מחפשי השירות.

יועץ משכנתאות מומלץ

מתוקף תפקידו של יועץ המשכנתא הוא לוודא שאתם מקבלים את התנאים הטובים ביותר שניתן לקבל מהבנק שבו אתם עשויים לקחת את ההלוואה. הוא עשוי להעניק לכם ייעוץ כלכלי לטווח הרחוק, ולוודא שאתם יכולים לעמוד בהחזרים החודשיים והשנתיים כולל ריביות של הלוואות. בנוסף יועץ המשכנתא צריך להתחשב בתחום העיסוק שלכם, נקודות הזיכוי, מקום מגורים, מספר ילדים, ועוד..

בנוסף לכך יועץ המשכנתא עוסק בכל הנושא של חישוב המשכנתא וההחזרים ומחזור משכנתא – ההלוואות שתיקחו מתפרסים על פני שנים קדימה וקורה לא פעם שבמהלך השנים יורדות הריביות או משתנים מצבי השוק והאינפלציה. במצבים כאלו עדיף לקחת הלוואה נוספת חדשה בתנאי השוק הנוכחים ולהחזיר את המשכנתא המקורית.

איך מוצאים יועץ משכנתאות מקצועי ברחובות?

כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לדף יועצי משכנתאות ברחובות באתר רחובות דיגיטל ולמצוא יועץ משכנתא מקצועי שמתאים לצרכים שלכם, באתר תוכלו למצוא יועצי משכנתא לפי מחיר, מיקום, זמינות, חוות דעת, ביקורות של לקוחות ועוד..

כאשר אתם בוחרים יועץ, בחרו על פי שנות העיסוק שלו במקצוע ועל פי המקצועיות שלו. נסו לקבל חוות דעת מאחרים וחברים לגבי אותו יועץ משכנתאות והחליטו אם כדאי לכם לצאת למסע ארוך שנים עם יועץ המשכנתא שבחרתם.

כמה עולה פגישה עם יועץ משכנתאות ברחובות?

עלות פגישה עם יועץ משכנתא נעה באיזור 150 ש"ח לפגישה ראשונית ועולה ל 400 ש"ח ממוצע לפגישת ייעוץ משכנתא מקצועית. לרשימה המלאה לגבי מחירון יועצי משכנתאות לחצו כאן.

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים