רחובות דיגיטל

רחובות דיגיטל

צימרים ברחובות

מחפשים צימר ברחובות, לנפוש עם המשפחה חברים ואפילו לצאת לדייט? בעמוד הזה תמצאו צימרים וסוויטות לפי שעה ברחובות, וצימרים לסופש ברחובות.

אין כאן תוכן עדיין

כתבות על צימרים ברחובות

צימרים מומלצים ברחובות
צימרים מומלצים ברחובות
צימרים לפי שעה ברחובות
צימרים לפי שעה ברחובות
צימרים ברחובות
צימרים ברחובות

לכל הכתבות בנושא צימרים ברחובות >>

מחירי צימרים ברחובות

  • צימר לשעתיים 200 - 350 ₪
  • צימר ללילה 500 - 850 ₪
  • צימר לשתי לילות 900 - 1350 ₪
  • צימר לסופ"ש 1000 - 1850 ₪

למחירון המלא בנושא צימרים >>

מידע על צימרים ברחובות

הזמנת צימר ברחובות

כמה זמן אתם מדמיינים כבר את הרגע שבו תצאו לנופש בצימר רק אתם ובן או בת הזוג, להתנתק מכל העולם והעבודה ולהתחבר לכיף של החופש. בדיוק בשביל זה הקמנו את עמוד צימרים ברחובות.

איך נמצא צימר טוב ברחובות?

כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לדף צימרים באתר רחובות דיגיטל ולגלות אחר צימר שמתאים לצרכים שלכם, באתר תוכלו למצוא צימרים לפי מחיר, מיקום, זמינות, חוות דעת ביקורות של לקוחות ועוד..

כמה עולה צימר ברחובות?

מחיר צימר תלוי – באיזה שעה ביום, והאם מדובר ביום חול או שבת וחג. לדוגמא, המחיר לצימר ברחובות בשעות העבודה המקובלות ביום חול ינוע בין 300 ל-500 ש"ח. לכמה שעות. ואילו בשבתות וערבי חג מחיר צימר לסופ"ש יעלה טיפה יותר בהתאם לגודל הצימר שבחרנו. לרשימת מחירים מלאה של צימרים ברחובות הכנסו כאן. 

צימר מומלץ ברחובות

לכל צימר בפורטל העסקים של רחובות דיגיטל הקמנו עמוד עסקי עם תיאור העסק, שעות פתיחה, טלפון של העסק, דפים חברתיים מקושרים, דרכי הגעה ועוד.. באמצעות כפתור הטלפון בעמוד העסק ניתן להתקשר לצימר ולברר אחר מחירים, לבצע הזמנה ולסגור תאריך לנופש. 

אנשים חיפשו בנוסף

שתפו עם חברים