רחובות דיגיטל

רחובות דיגיטל

הסכם פרסום באתר

מה אנחנו נותנים לך?

רחובות דיגיטל הינו פורטל של עסקים ברחובות המאגד בתוכו את כלל העסקים, כך שכל תושב ברחובות והסביבה שמחפש שירות מסויים יכול למצוא את מבוקשו בתוך האתר, למצוא את בעל העסק ולקבל את השירות שהוא מעוניין בו.

האתר שלך:

לקוח/ה חדש/ה ברחובות דיגיטל – להלן הדברים שתקבל/י : כרטיס דיגיטלי עם השם של העסק שלך בתוך הפורטל המכיל בתוכו את מיתוג העסק שלך, עיצוב ייחודי לאתר שלך, פרטי יצירת קשר, טלפון פייסבוק ווצאפ אינסטגרם ומייל, גלריית תמונות (תיק העבודות שלך), וטופס הצטרפות למועדון/לידים אשר יעברו אליך במידה ותהיה השארת פרטים. את הקישור לאתר תוכל לשים ברשתות החברתיות ולהשתמש בו כדי להציג את הפנים של העסק שלך. את הפרסום לאתר אנחנו עושים כל הזמן בקידום אורגני על ידי כתבות ומאמרים, ומילות מפתח חזקות, וקידום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות, כבר הוכחנו שאנחנו יכולים להגיע לתוצאות הראשונות בגוגל.

שירות ותמיכה:

במידה וברצונך לעדכן את הדף שלך, כמו למשל לשנות תמונות/לוגו ופרטי התקשרות, אפשר לפנות אלינו בשעות הפעילות שלנו ונשנה את המידע כבקשתך.

קופונים ומבצעים:

כל חודש תוכל להעלות מבצע חדש אחד לאתר, או אפילו לעדכן את המבצע הקיים, הקופון שלך יוצג בדף קופונים ומבצעים, וגם בכרטיס הדיגיטלי שלך. אנחנו נעצב לך קופון יפה, וכל מי שמגיע דרך האתר נתיבות דיגיטל יוכל להציג את הקופון ולממש אותו.

עלויות.

עלות בניית כרטיס דיגיטלי לעסק שלך הינו בעלות של 200 שקלים בחודש + מע"מ.

התשלום מתבצע בהוראת קבע ולא תופס מסגרת אשראי, התשלום הראשוני מתבצע ביום ההצטרפות שלך.

כך שכל חודש יבוצע תשלום של 200 שקלים + מע"מ באותו יום בחודש, וכך בחודש שלאחר מכן.

בכל זמן תוכל לבחור לשנות את מועד החיוב ואת פרטי התשלום.

מדיניות ביטולים והחזרים.

ניתן לבטל בכל עת. ברגע שהחלטת להפסיק לקבל שירותים מרחובות דיגיטל או שהעסק שלך נסגר צריך להודיע לנו חודש מראש. כך מרגע ההודעה של העזיבה שלך אנחנו נגבה חיוב אחרון על חודש של לאחר הודעת העזיבה שלך. האתר שלך יירד מהפורטל. 

יש לרחובות דיגיטל בעלות על האתר, הקוד, והעיצוב שלו ונתון להחלטתה אם להמשיך או להפסיק את השירות ללקוחות שלה בכל עת, במידה ורחובות דיגיטל החליטה שהיא מעוניינת להפסיק את השירות מעתה לא יתבצע תשלום וההוראת קבע תבוטל.

תקנון האתר

רחובות דיגטל נוסדה בשנת 2022 ומתמחה במתן מגוון שירותים ופתרונות אינטרנטיים.
ההתמחיות הראשיות של החברה:
בניית אתרים
קידום אתרים אורגני בגוגל
גרפיקה מקצועית לעסקים
ליווי וייעוץ שיווקי לעסקים

השימוש באתר

פורטל העסקים רחובות דיגיטל, המפעיל את האתר מקדם בברכה את גולשיו והמשתמשים בשירותיו.
השימוש באתר כפוף לתנאים המפורטים להלן, ומהווה הסכמה מפורשת מצד המשתמש לתנאים אלה.
תנאי השימוש וכל הטקסטים באתר מנוסחים לעיתים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אולם הם מיועדים לגברים ולנשים כאחד.

אחריות כללית בגין פעילות האתר

החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי הגולשים באתר או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

החברה עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר, אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת.

בעלות וזכויות יוצרים

כל זכויות היוצרים באתר לרבות בעיצובו, ובכל תוכנה, יישום, קובץ גרפי, טקסטים, קוד מחשב וכל חומר אחר הכלול בו – הינן של החברה בלבד ו/או ספקי התוכן שלה, ו/או שותפים עסקיים, לפי העניין. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי, לתרגם או למסור לצד שלישי כל חלק מהנ"ל בלא קבלת הסכמתה המפורשת של החברה בכתב ומראש.
שם החברה, שם המתחם של האתר וסימני המסחר (אלה שנרשמו ואלה שלא נרשמו) של החברה, הינם קניינה הבלעדי של החברה.

אבטחת מידע ופרטיות

החברה מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע שנמסר על-ידי הגולשים באתר. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או
בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם לגולש או למי מטעמו, אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הגולשים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלבד.