רחובות דיגיטל

רחובות דיגיטל

5 גורמים שצריך לשקול לפני בחירה בשירותי הקייטרינג לאירוע שלכם

בין אם אתם מתכננים מפגש משפחתי צנוע או אירוע ארגוני גדול, הבחירה בחברת הקייטרינג המתאימה לכם ביותר תקל קצת על ארגון האירוע. כשאתם מטילים את משימת הכנת האוכל על עסק מקצועי ומנוסה, אתם מבטיחים שתוכלו להתמקד בהנאה מהאירוע.
עם זאת, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבן בזמן הבחירה בקייטרינג המתאים ביותר, בין אם אתם מחפשים קייטרינג חלבי למהדרין בירושלים או שף אישי שיגיע לבשל במטבח שלכם.

איכות המזון
איכות המזון צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות שלכם. האוכל באירוע יכול לרגש או לייאש את האורחים שלכם. התחילו בחברים או בבני המשפחה ושאלו אותם אם הם מכירים חברת קייטרינג שמציעה אוכל איכותי. בנוסף, כדאי לטעום כמה מהמנות של חברת הקייטרינג, לפני שתקבלו החלטה סופית.

חוות דעת של לקוחות
לאחר שתצטמצמו את רשימת חברות הקייטרינג, הקפידו לבדוק את חוות הדעת שהשאירו לקוחות באתרים שלהן. חשוב לדעת מה סוג השירות שהם מספקים כמו גם מהי איכות המזון שהם מגישים. אם חברת הקייטרינג קיבלה המלצה ממישהו שאתם מכירים, נסו לשאול אותו על החוויה שלו.
אם מצאתם את החברה באמצעות מחקר באינטרנט, הקפידו לקרוא את הביקורות של הלקוחות שלה. רוב חברות הקייטרינג מבינות את כוחן של הביקורות והן מפרסמות אותן באתר האינטרנט שלהן.

עלות הקייטרינג
עלות הקייטרינג היא גורם מכריע נוסף בבחירת העסק שיכין את האוכל לאירוע שלכם. המטרה שלכם היא להגיע לאיזון מושלם בין המחיר לבין איכות המזון. לא כל חברת קייטרינג זולה מגישה אוכל גרוע, בדיוק כמו שלא כל חברת קייטרינג יוקרתית מגישה את האוכל הטוב ביותר.
כדי לבחור בחברת הקייטרינג המתאימה ביותר לתקציב שלכם ולאיכות המזון שאתם רוצים להגיש באירוע, ערכו מחקר קטן שכולל השוואת המחירים שמציעות חברות הקייטרינג שאתם שוקלים.

חוויית הקייטרינג
גורם חשוב נוסף שאתם צריכים לקחת בחשבון בעת בחירת שירותי הקייטרינג הטובים ביותר, הוא וותק והניסיון. חברת הקייטרינג שתבחרו צריכה להיות בעלת ניסיון, כזו שכבר הגישה ארוחות שונות למגוון אירועים. אחרי הכול, אתם לא רוצים שחברת קייטרינג חדשה תטפל באירוע הארגוני הגדול שאתם מתכננים לעובדים.
החדשות הטובות הן שהחברות מחזיקות בתיעוד של עבודות קודמות שלהן וישמחו לחלוק אותן אתכם. חברה שמוכיחה שכבר שירתה מגוון אירועים, היא כנראה חברה מנוסה שתוכל להתמודד גם עם האירוע שלכם.

צרכים תזונתיים מיוחדים
ואחרון אחרון חביב, אתם בוודאי רוצים להכין מנות אוכל שיתאימו לכולם, גם לאורחים שיש להם צרכים תזונתיים מיוחדים. יש אנשים שיש להם הגבלות תזונתיות ספציפיות, ויש כאלה המעדיפים מזון צמחוני או טבעוני. המטרה שלכם היא לבחור בשירותי הקייטרינג שמסוגלים להגיש מנות מזון מיוחדות, כך שאף אורח שלכם לא יישאר רעב רק בגלל שלא זכה לקבל את המזון שמותר לו לאכול או שהוא מעדיף לאכול.
נכתב בשיתוף >> https://www.holybagel-j.co.il/

על הכותב
על הכותב

מאור בן יעקב - מייסד הפורטל יזם ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים.