רחובות דיגיטל

רחובות דיגיטל

שיחות פלירטוט שעוזרות לשבור את הקרח בצ׳ט ההיכרויות המקוונות

אתה פוגש מישהי שמוצאת חן בעיניך באתר ההיכרויות המקוון. נפלא, אבל איך היא תדע שאתה מעוניין בה? אתה לא רוצה לחשוף את עצמך ולקבל דחייה מביכה. ובכן, יש לך שתי אפשריות: לחכות עד שהיא תעשה את הצעד הראשון או לפתוח את חלון ההזדמנויות באמצעות שיחה פלרטטנית.

שיחות שמרמזות מספיק כדי לעורר רומנטיקה אבל בטוחות מספיק כדי להגן על כבודך, הן אומנות בפני עצמה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לנהל שיחות פלירטוטים שכאלה בפעם הבאה שתנהל צ׳ט עם מישהי מתאימה באתר ההיכרויות המקוון.

  1. תן לה מחמאה על המראה שלה

אתה מתכוון להגיד: הייתי מת לראות אותך בלי בגדים. מה שאתה אומר: החולצה הזו נראית נפלא עלייך׳…

מחמאה על המראה החיצוני אומרת שאתה רואה בה מישהי מושכת ומכניס קצת תשוקה למה שיש ביניכם. ואם יתברר שהיא לא מעוניינת, לא עשית שום דבר רע בזה שחלקת לה מחמאה אמיתית.

  1. ציין דברים שאפשר לעשות יחד

אתה מתכוון להגיד: ׳יכול היה להיות לנו כזה כיף׳. מה שאתה אומר: ׳אני אוהב לרקוד אבל לא רקדתי כבר מזמן׳.

לא משנה אם אתה אוהב מוזיקה או טיולים, תן לה לדעת שאתה נהנה לבלות, כדי שהיא תוכל לדמיין את עצמה נהנית יחד איתך. זו יכולה להיות הפעם הראשונה שהיא תדמיין את הדייט איתך, וברגע שהיא תדע איזה בילויים אתה אוהב, היא תוכל לתכנן את הדייט הראשון המושלם שלכם. ואם היא לא בעניין שלך, אז היא למדה כמה דברים עליך, אז מה?!

  1. תגיד שחשבת עליה

אתה מתכוון להגיד: ׳אני חושב עלייך כשאנחנו לא מדברים׳. מה שאתה אומר:  ׳חיכיתי לספר לך ש…׳.

כשהיא תגלה שחשבת עליה, היא תסתקרן עד כדי כך שגם היא תתחיל לחשוב עליך. היא עשויה לתהות אם אתה נמשך אליה ולשקול את האפשרויות. אם היא לא מתלהבת, היא אף פעם לא תדע מה באמת הלך לך בראש.

  1. דבר על דייטים ועל הרווקות שלך

אתה מתכוון להגיד: ׳אני פרי בשל לקטיף׳. מה שאתה אומר: ׳בבר הזה חוויתי את הדייט הראשון הכי מוזר בחיי׳.

זה אומר שאתה רווק שמסתובב בעולם הדייטים. אם היא עדיין לא חשבה עליך בצורה רומנטית, היא תעשה זאת עכשיו. זה יעורר את הסקרנות שלה על איך יהיה הדייט אתך. אם אתה לא האחד שהיא מחפשת, אולי היא תנסה לסדר אותך לחברה שלה. מה רע?

  1. הצע לה להיות הדייט שלה

אתה מתכוון להגיד: ׳בקשי כבר לצאת אתי לדייט׳. מה שאתה אומר: אם את רוצה לצאת לדייט, את יודעת איפה למצוא אותי׳.

טקטיקה זו מאפשרת לך לאזור אומץ ולהגיד לה שאתה רוצה לבלות איתה. היא תתרשם ואולי תתהה אם זה קשר ידידותי או רומנטי. אם היא רוצה איתך, אז הקלת עליה ואם לא, תוכלו להתנהג כאילו הכוונה שלך הייתה אפלטונית.

Picture of מאור בן יעקב

מאור בן יעקב

מייסד הפורטל, יזם, ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים, כותב הבלוג.