רחובות דיגיטל

רחובות דיגיטל

איך להתחיל שיחה באתר הכרויות מקוון?

אם אתם מחפשים קשר משמעותי יותר באתר ההיכרויות, זה הזמן להתאמץ ולהתקדם משלב ההודעה המשעממת של ״היי, מה שלומך?״. שאילת שאלות חכמות מידית, יכולה לעזור לכם לקבוע אם האדם השני יכול להיות ההתאמה שלכם בחיים האמיתיים.
יועצי זוגיות מציעים 5 דרכים לניהול שיחה באתר, שיעזרו לכם למצוא את הזוגיות שאתם מחפשים:
1. שאלו על משהו ספציפי שמצאתם בפרופיל של האדם
מחקר מצא ששימוש בביטויים כמו ׳אתה מזכיר ש…׳ או ׳שמתי לב לזה ש…׳, שמוכיח שהסתכלתם בפרופיל של האדם, הביא לאחוזי תגובה גבוהים יותר באתר ההיכרויות. ומכיוון שאנשים אוהבים ששמים לב אליהם, רוב הסיכויים שזה יעבוד גם במקרה שלכם.
למעבר לאתר הכרויות לחצו כאן>>
לכן, השתמשו בתוכן שהמשתמש השני שיתף, כמו תמונה או מידע ביוגרפי. שיכולים להיות קרש קפיצה לשיחה ביניכם, ולגרום לצד השני להרגיש שאתם באמת מתעניינים בו.
2. הציעו שאלה משעשעת בסגנון ״מה היית מעדיף״
דלגו על שיחת החולין וקפצו ישר למשחק ׳מה היית מעדיף׳, כדי לקבל מושג טוב יותר על האישיות של האדם, מה אתם אוהבים בו ומה לא.
דוגמה לשאלה: ׳מה היית מעדיףֿ לשלוט בעתיד שלך או לשנות את העבר שלך?׳. שאלה שכזו יכולה ליצור רמת חשיבה עמוקה יותר כמו גם דרך יצירתית וכיפית להכיר את האדם שהותאם לכם. לפעמים תופתעו לגלות ששניכם חולקים השקפה דומה או חוש הומור ייחודי.
3. שאלו שאלה כללית פתוחה
שאלות פתוחות מציעות הזדמנות טובה יותר לשיחה שבמהלכה תוכלו לקבל מושג טוב יותר מיהו האדם השני. זו יכולה להיות שאלה רחבה, כמו ׳איך מתנהלים החיים שלך בימים אלה?׳. התשובה יכולה לספק מידע על העבודה, מצב החיים, החברים או היחסים שלו עם המשפחה.
זו גם דרך טובה לאמוד איך הוא עומד בקצב השיחה, בתקווה שגם הוא ישאל אתכם שאלות המשך פתוחות. זה יראה שהוא באמת מעוניין להכיר אתכם. אבל היזהרו אם הוא מדבר אך ורק על עצמו.
4. ספרו לו מה אתם מחפשים בבן הזוג
אם ברור לכם מה אתם רוצים מבן הזוג, אין סיבה לא לשים את הקלפים על השולחן ולראות אם הוא עונה על הציפיות שלכם. למשל, אם תגידו שאתם מחפשים מערכת יחסים רצינית, או שאתם אוהבים לטייל ותשמחו למצוא פרטנר לטיולים שלכם. חשיפת המידע תאפשר לכם לקבוע אם שניכם תמימי דעים לגבי מערכת היחסים הרצויה.
5. שאלו אותו מה הוא מחפש
כאשר אתם שואלים מישהו מהם התקוות או הכוונות שלו באתר ההיכרויות, זה עוזר לכם לחשוף את המניע שלו. למשל, תוכלו לשאול: ׳האם אתה משתמש באתר רק כדי ליהנות או שאתה מחפש קשר רציני?׳. אם יתברר שהוא מחפש קשר מזדמן ואתם מחפשים קשר רציני, זה יעזור לכם להיפרד לשלום ולעבור לאדם הבא.

Picture of מאור בן יעקב

מאור בן יעקב

מייסד הפורטל, יזם, ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים, כותב הבלוג.