רחובות דיגיטל

רחובות דיגיטל

טיפולי – מרכז התפתחות הילד ברחובות

כל הורה שואף לראות את ילדו מתפתח ומתקדם בצורה תקינה ומיטבית. אך לעיתים, ילדים נתקלים באתגרי התפתחות שונים שעלולים להשפיע על יכולותיהם הקוגניטיביות, הרגשיות, החברתיות או המוטוריות. במצבים אלו, חשוב מאוד לפנות לעזרה מקצועית כדי לטפל בליקויים, אם קיימים ולסייע לילד להתגבר על המכשולים שניצבים לו בדרך.

 

בעיר רחובות פועל מרכז התפתחות הילד של חברת טיפולי, המספק מענה כוללני לתחום התפתחות הילד. טיפולי הינה חברה וותיקה ומנוסה, הפועלת משנת 1995 ומעסיקה כיום כ-500 מטפלים פרא-רפואיים, ביניהם מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מטפלים בהבעה ויצירה, פסיכיאטרים, מנתחי התנהגות ופיזיותרפיסטים. כל המטפלים הינם בעלי רישיונות בתוקף מטעם משרד הבריאות.

 

מה מייחד את מרכז ההתפתחות של טיפולי ברחובות?

מרכז התפתחות הילד ברחובות הוא מרכז טיפולי מוביל, המספק שירותים מקצועיים ואיכותיים לילדים מגיל לידה ועד גיל 18. המרכז עובד בהתאם לחוק ביטוח בריאות ממלכתי ולנהלי משרד הבריאות, כך שהילדים זוכים לטיפול זמין, מקצועי ועדכני ביותר בתחום ההתפתחות.

 

כל המטפלים במרכז עוברים הכשרה מקיפה וזוכים להדרכות פרטניות, הדרכות קבוצתיות, תכני העשרה, ימי עיון וכנסים – מתוך מטרה להעניק טיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. המרכז מעסיק צוות רב-מקצועי ומיומן, המורכב מאנשי מקצוע שונים כגון רופאים, פסיכולוגים, יועצים חינוכיים, מרפאים בעיסוק, קלינאי תקשורת ועוד. כל אנשי המקצוע נבחרים בקפידה ועוברים הדרכות והשתלמויות תכופות על מנת להיות חמושים בידע ומידע רב.

 

מגוון השירותים המוצעים במרכז ההתפתחות של טיפולי

 

ריפוי בעיסוק: טיפול המסייע לילדים עם לקויות בתפקוד היומיומי, כגון בעיות מוטוריות, חושיות, קשיי קשב וריכוז, בעיות בוויסות חושי ועוד.

קלינאות תקשורת: טיפול לילדים עם לקויות בתקשורת מילולית ושפתית, קשיי שפה, דיבור, הבנה ושליטה בשפה.

 

פיזיותרפיה לילדים: טיפול תנועתי לילדים עם לקויות מוטוריות, בעיות שריר-שלד, נכויות פיזיות וקשיים בתפקוד תנועתי יומיומי.

 

הדרכת הורים וטיפול רגשי: הדרכה והכוונה להורים לילדים עם צרכים מיוחדים, וטיפול רגשי המסייע לילד להתמודד עם קשיים רגשיים ולחזק את מנגנוני ההתמודדות שלו.

 

קבוצות הכנה לכיתה א': קבוצות המכינות את הילד להיכנס למסגרת בית-ספרית בצורה חלקה ומוצלחת יותר.

 

קבוצות חברתיות: קבוצות המקנות לילדים עם קשיים חברתיים כישורים חברתיים והזדמנויות להתנסות חברתית במסגרת מכילה ומקצועית.

 

בנוסף, המרכז מציע שירותי פסיכולוגיה ופסיכיאטריה, טיפולים באמנויות, קבוצות הורים ופעילויות נוספות על-פי הצורך. ניתן להתרשם באתר החברה ממגוון הסדנאות, הקורסים וההרצאות להורים ולילדים.

 

כל זאת נעשה במטרה אחת – לספק לילדים מגוון טיפולים מקצועיים ואיכותיים שיסייעו להם להתגבר על קשיים, לטפח את הפוטנציאל הטמון בהם ולאפשר להם להתפתח להיות אנשים עצמאיים, מאושרים ומשגשגים.

 

מרכז ההתפתחות של חברת טיפולי ברחובות הינו בין המרכזים המובילים בתחום זה בארץ. עם צוות מקצועי ומיומן, שירותים רחבים וטיפולים איכותיים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר – מרכז זה מהווה כתובת אמינה ומוערכת להורים מרחובות והסביבה, המחפשים לסייע לילדיהם להתפתח ולשגשג.

Picture of מאור בן יעקב

מאור בן יעקב

מייסד הפורטל, יזם, ומומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים, כותב הבלוג.